مهمترین ویژگی های صفحه درباره ما چیست؟

نویسنده: مریم نیکخو
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
صفحه درباره ما

یکی از اصول و شرایط برقرای ارتباط افراد با یکدیگر شناخت متقابل آن‌ها از هم می‌باشد. در دنیای امروز، دنیای مجازی یکی از محیط‌های ارتباطی افراد با یکدیگر را تشکیل می‌دهد. سایت‌های فروشگاهی بخشی از این دنیای مجازی هستند. اکثر سایت‌هایی که با آن‌ها مواجه می‌شوید صفحه‌ای با نام درباره ما (About us) دارند. اما مهترین ویژگی صفحه درباره ما چیست؟

 

مهمترین ویژگی های صفحه درباره ما چیست؟

“صفحه درباره ما” فرصتی است که می‌تواند شناختی را از صاحبان سایت یا کسب و کار در اختیار مشتریان قرار دهد. این صفحه می‌تواند ارتباطی موثر بین متولیان سایت و مشتریان برقرار سازد. برخلاف اهمیت این صفحه، در ایران معمولا توجه چندانی به این صفحه نمی‌شود. این صفحه حاوی اطلاعات مجموعه شماست که در برقرای ارتباط بین شما و خوانندگان سایتتان نقش مهمی را ایفا می‌نماید.

اگر هنوز علاقه ای به داشتن یک سایت و قدم گذاشتن به دنیای وب ندارید به مقاله چرا یک وبسایت داشته باشیم مراجعه کنید.

ویژگی صفحه درباره ما

 

۱۱ ویژگی صفحه درباره ما

 1.  مختصر و مفید و در عین حال کامل باشد.
 2. خوانندگان سایت شما فقط برای کسب اطلاعات در مورد مجموعه شما به این صفحه مراجعه می‌نمایند پس حوصله خواندن متن‌های طولانی را ندارند.
 3. جملات ساده و قابل فهم بکار ببرید. به جمله‌بندی‎های خود دقت کافی داشته باشید. سعی کنید جملات برای خواننده، ساده و قابل فهم باشد.
 4. همواره واقعیت‌ها را بگویید و از اغراق در مورد مجموعه و محصولات خود پرهیز نمایید.
 5. رزومه کاری خود را در این صفحه بنویسید. داشتن رزومه نشان‌دهنده میزان اعتبار شما و حرفه‌ای بودن کار مجموعه شما می‌باشد.
 6. یکی از مسائل مهم که می‌تواند اعتماد مخاطب را به فروشگاه و شرکت شما جلب نماید نام شرکت شما و اگر صاحب برندی هستید نام برند شماست.
 7. سعی کنید در صفحه خود تصویرهای مربوط به آن بخش را به کار ببرید. این کار باعث می‌شود تا متن شما به نظر خواننده یکنواخت و خسته کننده نباشد.
 8. تصاویر کارمندان و همچنین مجموعه کاری خود را در این صفحه بگنجانید. این کار باعث برقراری ارتباطی صمیمی بین شما و خوانندگان این صفحه می‌شود.
 9. یک روال منظم در نظر بگیرید. داشتن یک روال منظم از سردرگمی خوانندگانتان جلوگیری خواهد کرد.
 10. در صورت داشتن محصولات می‌توانید در این صفحه به آن‌ها اشاره کرده یا لینک محصولات خود را قرار دهید.
 11. در این صفحه نحوه برقراری ارتباط با مجموعه و حتی اطلاعات تماس‌تان را درج نمایید. به این دلیل که برای خواننده سایت شما بعد از خواندن این صفحه دو حالت پیش خواهد آمد: یا سرگردان است و شما با اطلاعات تماس خود او را از سرگردانی می‌رهانید و یا کار شخصی خود را دارند.

صفحه درباره ما چه ویژگی هایی دارد

 

در این مطلب به بررسی ویژگی های صفحه درباره ما پرداختیم و با خاصیت آن آشنا شدیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات طراحی سایت در کرج با ما تماس بگیرید:

تماس با ما

دیدگاه‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان بگیرید

فرم تماس با ما

CAPTCHA
لطفا صبر کنید